30.4.18

ODPRTO DRŽAVNO PRVENSTVO V HITROSTNEM ROLANJU SLOVENIJE


8. ODPRTO DRŽAVNO PRVENSTVO V HITROSTNEM ROLANJU SLOVENIJE in 14. mednarodno tekmovanje za ALPE – ADRIA POKAL 2018

V KRANJU

KRANJ,   12.05.2018



RAZPIS


Organizator:
Zveza za hitrostno rolanje Slovenije  v sodelovanju z Rolerski klub Kranj, Pševska cesta 1, SI-4000 Kranj

 


Tekmovalni pogoji:
Uporabljajo se pravila tekmovanja predpisana s strani C.E.C.



Sodelujoči:
Vsak klub lahko prijavi neomejeno število tekmovalcev v vsaki kategoriji, kot je določeno z mednarodnimi pravili. Vsi tekmovalci morajo biti člani nacionalnih zvez.  Tekmovanje šteje kot  mednarodno tekmovanje za pokal AA ter hkrati kot Državno prvenstvo Slovenije
Rekreativni tekmovalci tekmujejo v razredih Fitness.


Glavni sodnik:
Luka Markic (CRO) – C.I.C. judge


Datum tekmovanja:
12.5.2018: steza, 240 m, 6 m širine, asfalt


Prijave:
do 11.5.2018 ali na prizorišču 1 uro pred začetkom

E-mail: rk.kranj@gmail.com   or
             borut.mavsar@t-2.net
Naslov:  ROLERSKI KLUB KRANJ
PŠEVSKA CESTA 1, SI-4000  KRANJ



Mobilni telefon:
Borut Mavsar
00386 41 781 322


Fax:



Prijavnina:
5 € do 11.5. 2018. Prijavnina  na dan tekmovanja je 10 €.
Za tekmovalce rojene po letu 2009  ni prijavnine.
Enako ni prijavnine za REKREATIVNE SKUPINE TEKMOVALCEV - fitness.


Prostor za prijavo:
Pisarna za prijavo na stezi (odprto od  10:00 dalje).


Pritožbe:
Protest je možen 10 minut po uradni objavi rezultata oz. potrditve s strani glavnega sodnika, protestnina oz. polog je 50 €


Štartne številke:
Tekmovalci morajo nositi štartne številke ves čas tekmovanja po navodilih glavnega sodnika. Tekmovalci, ki ne bodo imeli štartne številke ne bodo imeli pravice starta.

Sestanek delegatov:
Ob   12:00 -  12.5. 2018. Start tekmovanja ob 12:30 uri.




Klasifikacija tekmovalcev:
Točke se štejejo po pravilniku AAC in sicer od prvega mesta naprej po naslednjem točkovanju:  35,30, 27, 24, 22, 20, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.
Končna uvrstitev: zmagovalec tekmovanja je ekipa z največ skupno zbranimi točkami iz vseh razpisanih kategorij (ženske, moški)

DENARNE NAGRADE:
Organizator bo skupnim zmagovalcem v kategoriji člani (ženske in moški) zagotovil medalje in praktične nagrade.

Odgovornost organizatorja:
Organizator ne odgovarja za nikakršne poškodbe in nezgode ali psihične težave, tekmovalcev, ki bi nastopile pred, med in po tekmovanju. Obvezna je uporaba zaščitnih čelad.


Tekmovalni program:
                                      
Uradni trening              11:00 – 12:00
Začetek tekmovanja ob 12:30

1.
Senior
Moški
300 m kronometer
Finale

Cadet A
Ženske
300 m kronometer
Finale

Cadet A
Moški
300 m kronometer
Finale

Junior
Ženske
300 m kronometer
Finale

Junior
Moški
300 m kronometer
Finale

Senior
Ženske
300 m kronometer
Finale





2.
Cadet C
Ženske
500m
Polfinale/Finale
3.
Cadet C
Moški
500m
Polfinale/Finale
4.
Cadet B
Ženske
500m
Polfinale/Finale
5.
Cadet B
Moški
500m
Polfinale/Finale
6.
Kids
Ženske in moški
300 m
Finale
7.
Youth
Ženske
300 m
Finale
8.
Youth
Moški
300 m
Finale
9.
Fitness (rekreativci) A
Ženske in moški
2.000 m
Finale
10.
Fitness B
Ženske in moški
2.000 m
Finale
11.
Fitness C
Ženske in moški
2.000 m
Finale
12.
Fitness D
Ženske in moški
1.000 m
Finale
13.
Fitness E
Ženske in moški
1.000 m
Finale

Kids
Ženske in moški
500 m
Finale

Youth
Ženske in moški
500 m
Finale
14.     
Senior
Ženske in moški
500m
Polfinale/finale
15.
Cadet C
Ženske
1.500 m
Finale
16.
Cadet C
Moški
1.500 m
Finale
17.
Cadet B
Ženske
1.500 m
Finale
18.
Cadet B
Moški
1.500 m
Finale
19.
Cadet A
Ženske
3.000 m
Finale
20.
Cadet A
Moški
3.000 m
Finale
21.
Junior
Ženske
3.000 m Točke
Finale
22.
Junior
Moški
3.000 m Točke
Finale
23.
Kids
Ženske in moški
Poligon
Finale
24.
Youth
Ženske in moški
Poligon
Finale
25.
Senior
Ženske
5.000 m Točke
Finale
26.
Senior
Moški
5.000 m Točke
Finale




































 Kategorije in razdalje:

Kategorija

Leto rojstva
1. tekma
2. tekma
3. tekma
Senior  Ž
2000 in starejši
300 m kron.
5000 m T
500m
Senior  M
2000 in starejši
300 m kron.
5000 m T
500m
Junior  Ž
2001 – 2002
300 m kron.
3000 m T

Junior  M
2001 – 2002
300 m kron.
3000 m T

Cadet A  Ž
2003 – 2004
300 m kron.
3000 m

Cadet A  M
2003 – 2004
300 m kron.
3000 m

Cadet B  Ž
2005 – 2006
500 m
1500 m

Cadet B  M
2005– 2006
500 m
1500 m

Cadet C  Ž
2007 – 2008
500 m
1500 m

Cadet C  M
2007 – 2008
500 m
1500 m

Youth   Ž
2009 – 2010
300 m
500 m
Poligon
Youth   M
2009 – 2010
300 m
500 m
Poligon
Kids Ž/ M
2011 in mlajši
300 m
500 m
Poligon
Fitness A
AK 50 ž/m

2000 m

Fitness B
AK 30 ž/m

2000 m

Fitness C
2000 – 1988

2000 m

Fitness D
2001 – 2006

1000 m

Fitness E
2007 in mlajši

1000 m







Vsem tekmovalcem in obiskovalcem želimo prijetno pot in dobrodošli v Kranju.

Borut Mavsar                                                                                                                              Črt Mori

Predsednik Rolerskega kluba Kranj                                                                                       Sekreatar ZHRS


How to come to the track?
Parking space and adresss: Osnovna šola Franceta Prešerna, Kidričeva cesta 49, Kranj