7.4.15

5. ODPRTO PRVENSTVO V HITROSTNEM ROLANJU SLOVENIJE in 11. mednarodno tekmovanje za ALPE – ADRIA POKAL 2015


 Spodaj je razpis za letošnje tekmovanje v hitrostnem rolanju. Že tradicionalno bo tekmovanje štelo v Alpe Adria pokal in hkrati tudi kot državno prvenstvo. Letošnja novost je dodatna disciplina pri otrocih in sicer spretnostni poligon!!!
 Vsi rekreativci se tekmovanja udeležijo brezplačno , prav vse tekmovalce in rekreativce pa pričakujejo lepe praktične nagrade:)

Torej, pridi in ZAROLAJ Z NAMI:)

KRANJ,   9.05.2015



RAZPIS


Organizator:
Zveza za hitrostno rolanje Slovenije  v sodelovanju z Rolerski klub Kranj, Pševska cesta 1, SI-4000 Kranj

 


Tekmovalni pogoji:
Uporabljajo se pravila tekmovanja predpisana s strani C.E.C.



Sodelujoči:
Vsak klub lahko prijavi neomejeno število tekmovalcev v vsaki kategoriji, kot je določeno z mednarodnimi pravili. Vsi tekmovalci morajo biti člani nacionalnih zvez.  Tekmovanje šteje kot  mednarodno tekmovanje za pokal AA ter hkrati kot Državno prvenstvo Slovenije
Rekreativni tekmovalci tekmujejo v razredih Fitness.


Glavni sodnik:
Luka Markic (CRO) – C.I.C. judge


Datum tekmovanja:
9.5.2015: steza, 240 m, 6 m širine, asfalt


Prijave:
do 8.5.2015 ali na prizorišču 1 uro pred začetkom

E-mail: rk.kranj@gmail.com   or
             borut.mavsar@t-2.net
Naslov:  ROLERSKI KLUB KRANJ
PŠEVSKA CESTA 1, SI-4000  KRANJ



Mobilni telefon:
Borut Mavsar
00386 41 781 322


Fax:
RK Kranj, 00386 4 2023516


Prijavnina:
5 € do 8.5. 2015. Prijavnina  na dan tekmovanja je 10 €.
Za tekmovalce rojene po letu 2007  ni prijavnine.
Enako ni prijavnine za REKREATIVNE SKUPINE TEKMOVALCEV - fitness.


Prostor za prijavo:
Pisarna za prijavo na stezi (odprto od  10:00 dalje).


Pritožbe:
Protest je možen 10 minut po uradni objavi rezultata oz. potrditve s strani glavnega sodnika, protestnina oz. polog je 50 €


Štarne številke:
Tekmovalci morajo nositi štartne številke ves čas tekmovanja po navodilih glavnega sodnika. Tekmovalci, ki ne bodo imeli štartne številke ne bodo imeli pravice starta.

Sestanek delegatov:
Ob   12:00 -  9.5. 2015. Start tekmovanja ob 12:30 uri.




Klasifikacija tekmovalcev:
Točke se štejejo po pravilniku AAC in sicer od prvega mesta naprej po naslednjem točkovanju:  35,30, 27, 24, 22, 20, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.
Končna uvrstitev: zmagovalec tekmovanja je ekipa z največ skupno zbranimi točkami iz vseh razpisanih kategorij (ženske, moški)

DENARNE NAGRADE:
Organizator bo skupnim zmagovalcem v kategoriji člani (ženske in moški) izplačal denarne nagrade v neto znesku; za 1. mesto 100 €, za 2. mesto 50 € in za 3. mesto 30 €.
Odgovornost organizatorja:
Organizator ne odgovarja za nikakršne poškodbe in nezgode ali psihične težave, tekmovalcev, ki bi nastopile pred, med in po tekmovanju. Obvezna je uporaba zaščitnih čelad.



Tekmovalni program:
                                     Start at 12:30 h
Uradni trening           11:00 – 12:00
1.
Senior
Men
300 m cronometer
Final
2.
Cadet C
Women
500m
Half final/Final
3.
Cadet C
Men
500m
Half final/Final
4.
Cadet B
Women
500m
Half final/Final
5.
Cadet B
Men
500m
Half final/Final
6.
Cadet A
Women
300 m cronometer
Final
7.
Cadet A
Men
300 m cronometer
Final
8.
Junior
Women
300 m cronometer
Final
9.
Junior
Men
300 m cronometer
Final
10.
Senior
Women
300 m cronometer
Final
11.
Kids
Women and man
300 m
Final
12.
Youth
Women
300 m
Final
13.
Youth
Men
300 m
Final
14.
Fitness (rekreativci) A
Women, Men
2.000 m
Final
15.
Fitness B
Women, Men
2.000 m
Final
16.
Fitness C
Women, Men
2.000 m
Final
17.
Fitness D
Women, Men
1.000 m
Final
18.
Fitness E
Women, Man
1.000 m
Final
19.
Senior
Men, Women
500m
Half final/final
20.
Cadet C
Women
1.500 m
Final
21.
Cadet C
Men
1.500 m
Final
22.
Cadet B
Women
1.500 m
Final
23.
Cadet B
Men
1.500 m
Final
24.
Cadet A
Women
3.000 m
Final
25.
Cadet A
Men
3.000 m
Final
26.
Junior
Women
3.000 m Točke
Final
27.
Junior
Men
3.000 m Točke
Final
28.
Kids
Women and Man
500 m
Final
29.
Youth
Women and man
500 m
Final
30.
Senior
Women
5.000 m Točke
Final
31.
Senior
Men
5.000 m Točke
Final




















 Kategorije in razdalje:

 CATEGORY

Year of born
1st race
track
2nd race
track
3rd race track
Senior  W
1997 and older
300 m cron.
5000 m T
500m
Senior  M
1997 and older
300 m cron.
5000 m T
500m
Junior  W
1998 – 1999
300 m cron.
3000 m T

Junior  M
1998 – 1999
300 m cron.
3000 m T

Cadet A  W
2000 – 2001
300 m cron.
3000 m

Cadet A  M
2000 – 2001
300 m cron.
3000 m

Cadet B  W
2002 – 2003
500m
1500 m
Poligon
Cadet B  M
2002 – 2003
500m
1500 m
Poligon
Cadet C  W
2004 – 2005
500m
1500 m
Poligon
Cadet C  M
2004 – 2005
500m
1500 m
Poligon
Youth   W
2006 – 2007
300 m
500 m
Poligon
Youth   M
2006 – 2007
300 m
500 m
Poligon
Kids W M
2008 and younger
300 m
500 m
Poligon
Fitness A
AK 50 w/m

2000 m

Fitness B
AK 30 w/m

2000 m

Fitness C
1997 – 1985

2000 m

Fitness D
1998 - 2003

1000 m

Fitness E
2004 and younger

1000 m


Vsem tekmovalcem in obiskovalcem želimo prijetno pot in dobrodošli v Kranju.

Borut Mavsar                                                                                                                      Črt Lukančič Mori

Predsednik Rolerskega kluba Kranj                                                                               Sekreatar ZHRS


How to come to the track?

Parking space and adresss: Osnovna šola Franceta Prešerna, Kidričeva cesta 49, Kranj