ARHIV

Starejši rezultati naših članov:


REZULTATI 2011
Državno prvenstvo 2011
1.      mesto absolutno- Kranj 300m,500m, 5000m- Nejc Mavsar (član) 
3mesto absolutno- 11.6.2011 Kranj 300 in 1500m (kadet c )- Tajda Matanovič
1mesto absolutno- 11.6.2011 Kranj 300 in 1500m- Tjaša Kolar (kadet c)
2.mesto  -11.6.2011 Kranj 300  ( kadet c) – Tjaša Bitenc
3mesto absolutno- 11.6.2011 Kranj 300m in 1500m- David Dobraš (kadet c)
2mesto absolutno – 11.6.2011 Kranj 300m in 1500m( kadet c)- Rok Koletič
1mesto absolutno - 11.6.2011 Kranj 300m in 1500m- Kaja Kne (kadet b)
1mesto absolutno - 11.6.2011 Kranj 300m in 2000m- Miha Remic (kadet a)
1mesto absolutno - 11.6.2011 Kranj 300m in 2000m-Miha Jelovčan (kadet b)
1mesto absolutno - 11.6.2011 Kranj 300m in 3000m-Tinkara Čuk (kadet b)
1mesto absolutno - 11.6.2011 Kranj 300m in 2000m-Lucija Sladič (kadet a)


Alpe adria pokal 2011
1.mesto- 8.5.2011 Velika Gorica 21km- Nejc Mavsar
1.mesto- 29.5.2011 Zagreb 21km- Nejc Mavsar
1.mesto- 19.6.2011 Beograd 500m in 3000m-Nejc Mavsar
1.mesto – 18.9.2011 Zagreb 21km –Nejc Mavsar
1.mesto 8.10.2011 Grobnik 21km- Nejc Mavsar
1.mesto 15.10.2011 Medulin 21km-Nejc Mavsar
1.mesto 22.9.2011 Beograd 100m- Nejc Mavsar
1.mesto 22.9.2011 Beograd 3000m- Nejc Mavsar
1.mesto- 8.5.2011 Velika Gorica 21km- Klara Laura Kos
1.mesto- 29.5.2011 Zagreb 1000m- Klara Laura Kos
1.mesto- 19.6.2011 Beograd 500m in 3000m- Klara Laura Kos
1.mesto  22.9.2011 Beograd 100m- Klara Laura Kos
1.mesto 22.9.2011 Beograd 3000m- Klara Laura Kos
1.mesto 19.6.2011  Beograd 1500m- Klara Laura Kos
2.mesto  19.6.2011 Beograd 600m- Klara Laura Kos
3.mesto- 29.5.2011 Zagreb 1000m ( kadet)- Kaja Kne
3.mesto Grobnik 3000m (kadet c) – Kaja Kne
1. mesto- 29.5.2011 Zagreb 1000m ( kadet c)- David Dobraš
1.mesto King Cross Zagreb 3000m (kadet c) – David Dobraš
1.mesto- 29.5.2011 Zagreb 1000m (kadet c) – Tjaša Kolar
1.mesto King Cross Zagreb 3000m (kadet c) –Tjaša Kolar
1.mesto Grobnik 3000m (kadet c)- Tjaša Kolar
2.mesto Grobnik 3000m (kadet c) –Tjaša Bitenc
1.mesto Grobnik 3000m (kadet c) – Rok Koletič
2.mesto King Cross Zagerb 3000m (kadet c)- Rok Koletič
4.mesto Grobnik 3000m (kadet c)- Tajda Matanovič
2.mesto- 29.5.2011 Zagreb 1000m (kadet c)- Tajda Matanovič
2.mesto- 8.5.2011 Velika Gorica 21km- Miha Remic
1.mesto- 29.5.2011 Zagreb 1000m in 21km-Miha Remic
2.mesto- 19.6.2011 Beograd 500m in 3000m-Miha Remic
3.mesto- 19.6.2011 Beograd 500m in 2000m-Lucija Sladič
2.mesto- 8.5.2011 Velika Gorica 21km-Miha Jelovčan
1.mesto- 29.5.2011 Zagreb 1000m in 21km-Miha Jelovčan
1.mesto- 19.6.2011 Beograd 500m in 2000m-Miha Jelovčan
2.mesto- 8.5.2011 Velika Gorica 21km-Tinkara Čuk
1.mesto- 29.5.2011 Zagreb 21km-Tinkara Čuk
2.mesto- 29.5.2011 Zagreb 1000m-Tinkara Čuk
1.mesto- 19.6.2011 Beograd 500m in 2000m- Tinkara Čuk

2. mesto 1000m Beograd 2010- Klara Laura Kos (članica 2011)
3.mesto 5000m Beograd 2010- Klara Laura Kos (članica 2011)
4. mesto Graz polmaraton 2010- Klara Laura Kos (članica 2011)
4.mesto- 27.3.2011 Bratislava 21km- Klara Laura Kos -2011
4.mesto- 10.4.2011 Linz 21km- Klara Laura Kos- 2011
3. mesto- 27.3.2011 Bratislava 21km- Nejc Mavsar-2011-2011
5.mesto- 10.4.2011 Linz 21km- Nejc Mavsar- 2011
5.mesto – 20.5.2011 Worgl evropski pokal 300m, 500m- Nejc Mavsar- 2011
2.mesto skupno- 3-5.5.2011 Evropski pokal Gera (500m 1 mesto, 10000m izločanje 2 mesto, 5000m točke 3mesto)- Nejc Mavsar- 2011
5.mesto- 18.6.2011 Worgl 21km- Nejc Mavsar- 2011
4.mesto  10.6.2011 Graz 21km- Nejc Mavsar-2011
4.mesto  20.8.2011 Oberwart 21km- Nejc Mavsar- 2011
1.mesto Graz polmaraton 2010- Nejc Mavsar (član)- 2011
1.mesto Zobern polmaraton 2010- Nejc Mavsar ( član)- 2011
20.mesto -20.5.2011 Worgl –Miha Remic (kadet)- evropski pokal
28.mesto 20.5.2011 Worgl –Lucija Sladič (kadet)-evropski pokal
13.mesto 20.8.2011 Oberwart –Miha Remic (kadet)
9.mesto 10.6.2011 Graz –Miha Remic (kadet)
18.mesto Linz- Miha Remic (kadet)
29.mesto Gera 3-5-5-2011 Miha Remic (kadet)- evropski pokal
24.mesto- 20.5.2011 Worgl- Tinkara Čuk (kadet)-evropski pokal
21.mesto 3-5.5.2011 Gera – Tinaka Čuk (kadet)- evropski pokal
10.mesto Graz 10.6.2011- Miha Jelovčan (kadet)


REZULTATI 2010

Evropsko člansko prvenstvo San Benedeto del Trontto 2010 (Italija)
12. mesto 500m- Nejc Mavsar (član)



REZULTATI 2009

Evropsko člansko prvenstvo Ostende 2009 (Belgija)
21 mesto 200m- Nejc Mavsar (član)

REZULTATI 2008
6. mesto 300 m, Gross-Gerau (N) – Nejc Mavsar -2008

Odprto Prvenstvo Češke 2008 Benatky nad Jizerou
2. mesto skupno člani Nejc Mavsar

Evropsko odprto prvenstvo za kadete in mladince v pol maratonu Zagreb 2008 (Hrvaška)
1.      mladinci Nejc Mavsar


Pomembnejši rezultati 2007

3. mesto 1500 m, Gera (N) – Nejc Mavsar (kadeti)- 2007
4. mesto skupno, Gera (N) – Nejc Mavsar - 2007
7. mesto maraton, Bologna (I) 07 – Nejc Mavsar -2007

Člansko Evropsko prvenstvo, Italy 2006

Koprivec Gašper:
7. mesto, 10 km na točke – izenačen najboljši rezultat na EP (Markič Urban, 2003)
20. mesto, 500 m sprint
23. mesto, 200 m kronometer
37. mesto, 42 km maraton

Mladinsko Evropsko prvenstvo, Martinsicuro 2006 (ITA)

Steza
Nejc Mavsar (kadet)
11. mesto na 300 m kronometer
7. mesto na 500 m
Skupno smo pri kadetih zasedli 10. mesto (z enim tekmovalcem) med 15 državami.

Gradišar Nastja (mladinka)
20. mesto na 10.000 m izločanje
Skupno smo pri mladinkah zasedli 9. mesto med 11 državami.

Cesta
Nejc Mavsar (kadet)
7. mesto na 200 m kronometer
15. mesto na 1.000 m
6. mesto na 5.000 m

Luka Mihelič (kadet)
32. mesto na 200 m kronometer
24. mesto na 1.000 m
25. mesto na 5.000 m
26. mesto na 10.000 izločanje

Ana Odlazek (kadetinja)
15. mesto na 200 m kronometer
17. mesto na 10.000 m izločanje
24. mesto na 1.000 m
17.mesto na 5.000 m

Klara Gradišar (kadetinja)
18. mesto na 200 m kronometer
23. mesto na 1.000 m

Nastja Gradišar (mladinka)
18. mesto na 200 m kronometer
21. mesto na 20.000 metrov izločanje
14. mesto na 10.000 metrov točke
14. mesto na 500 m

Matevž Remic (mladinec)
22. mesto na 20.000 metrov izločanje
17. mesto na 10.000 metrov točke
13. mesto na 500 m